O nás

Společnost Dexim patří k nejstarším firmám na českém trhu s vázacími prostředky. Založena byla v r. 1990. Od zahájení své činnosti se soustřeďujeme na dodávky veškeré manipulační techniky, ocelových lan, vázacích a uvazovacích řetězů a další vázací techniky a všech souvisejících produktů. Vyrábíme vázací lana, vázací lana kombinovaná s řetězy a montujeme vázací a přivazovací řetězy. Provádíme revize, kontrolní tahové zkoušky a záruční i pozáruční servis všech druhů vázacích prostředků. Značná část produkce našich vázacích lan je určena zahraničním uživatelům.

Velmi rychle se rozvíjející aktivitou je i montáž nerezových lanových systémů a sítí. Tuto činnost jsme zařadili do našeho programu v roce 2008 a od té doby jsme zaznamenali neustále rostoucí objem zakázek.

V roce 2010 jsme zavedli výrobu nekonečných ručně pletených lan.

Firma sídlí ve vlastních prostorách v Beřovicích u Slaného. Disponujeme lisovnou se třemi hydraulickými lisy, strojem na válcování závitových koncovek a rozsáhlým skladem se značnými skladovými zásobami, takže na většinu požadavků můžeme reagovat okamžitě.

Jsme vybaveni vlastní zkušebnou se dvěma kalibrovaným trhacími stroji 500 a 10 kN a defektoskopickým pracovištěm.

Naši nabídku neustále rozšiřujeme o nové modernější produkty. Pro zdokonalení veškerých firemních procesů a zajištění vyšší úrovně služeb jsme v roce 2006 zavedli systém řízení jakosti ISO 9001:2000.

Výroba, prodej a servis vázacích prostředků

Provádíme revize a opravy řetězových, lanových a textilních úvazků, opravujeme zvedací svěrky a manipulační přípravky, zkoušíme a opravujeme břemenové magnety. Většinu těchto služeb jsme schopni udělat přímo na pracovišti u zákazníka, v některých případech v našich servisních dílnách.

Vázací prostředky také sami vyrábíme dle konkrétních požadavků našich zákazníků.

Zajišťujeme jednoleté a tříleté prohlídky vázacích prostředků, defektoskopické kontroly, opravy a výměny vadných dílů a evidenci vázacích prostředků

Poskytujeme záruční a pozáruční servis a opravy na veškerý sortiment, který najdete v našem katalogu, provádíme prohlídky a revize vázacích a manipulačních prostředků včetně magnetické defektoskopie a kontrolních tahových zkoušek.